B140XW01 V0

| Panelmodell | B140XW01 V0 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B140XW01 V0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 309.399×173.952 mm |
| Översikt | 323.5×192×5.2 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Respons tid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B140XW01 V0.
AUO B140XW01 V0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XW01 V0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XW01 V0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XW01 V0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B140XW01 V0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XW01 V0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XW01 V0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XW01 V0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B140XW01 V0"
- AUO B140XW01 V0
- B140XW01 V0 datablad
- B140XW01 V0-bild
- B140XW01 V0 pris
- B140XW01 V0-distributör
